EKO-TECHNOLOGIE S.C.

serwis@eko-technologie.pl

+48 880-480-480

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o poszczególnych działach naszej firmy.

EKO-TECHNOLOGIE S.C. | Z pasją, wiedzą, zapałem i chęcią. 

EKO-TECHNOLOGIE S.C.

ul. Warszawska 119

87-500 Rypin

Polska

NIP: 892-148-05-42     REGON: 341069393

BOSCH AUTOMOTIVE

Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę naprawczą, a także rzetelną, zrozumiałą informację i fachową poradę na temat ogólnego stanu Twojego auta oraz ewentualnych wymaganych w najbliższym czasie napraw.

W naszym serwisie wszyscy Klienci traktowani są w jednakowy sposób – bez względu na poziom wiedzy z dziedziny motoryzacji. Już nie musisz obawiać się, że nieznajomość zagadnień motoryzacyjnych sprawi, że koszt usługi będzie wyższy lub zostaniesz „naciągnięty” na niepotrzebne usługi.

Gwarantujemy, że  do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze porady przekazujemy w zrozumiały i przystępny sposób – tak aby Klient czuł się w pełni świadomy co się dzieje z jego autem i na czym polega naprawa.

Współczesne auta niczym już nie przypominają prostych konstrukcji sprzed lat, kiedy każdy z nas na własną rękę,za pomocą śrubokrętu i młotka, dokonywał „przeglądów” i napraw usterek w swoim ukochanym czterokołowcu.

Ciągły rozwój techniki, technologii, coraz większe wymogi względem bezpieczeństwa, komfortu i ekologiczności aut spowodowały, że dzisiejsze samochody to skomplikowana konstrukcja mechaniczna oraz szereg elektronicznych podzespołów i urządzeń, których nieprawidłową pracę potrafią zdiagnozować tylko fachowcy. To dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i umiejętnemu wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń diagnostycznych, Twoje auto może funkcjonować w prawidłowy i ekonomiczny sposób.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój samochód faktycznie trafi w ręce fachowca, a naprawa zostanie przeprowadzona solidnie i profesjonalnie, powierz swój samochód w nasze ręce. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników, a także najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny renomowanych firm, są gwarancją, że przyczyna awarii zostanie trafnie rozpoznana, a naprawa sprawnie i fachowo wykonana.

Według przeprowadzonych badań blisko 40% właścicieli aut to kobiety.

 

Z opinii naszych Klientek wiemy, że do tej pory wizyta w serwisie samochodowym nie należała do przyjemności, szczególnie ze względu na sposób obsługi, z jakim Panie spotykały się w niektórych warsztatach. Narażane często na nieprofesjonalną obsługę, niepoważne podejście, a nierzadko także na wykorzystywanie finansowe przez nieuczciwych mechaników, kobiety albo unikały osobistych wizyt w serwisach samochodowych albo zmuszone były korzystać z pomocy swoich mężów, partnerów czy kolegów.

 

W naszym serwisie taka praktyka będzie zbędna. My gwarantujemy, że w naszym warsztacie wszyscy Klienci traktowani są w jednakowy, profesjonalny sposób. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań naszych Klientów bez względu na płeć oraz stopień wtajemniczenia w dziedziny motoryzacji. U nas każdy Klient i każda Klientka otrzymuje pełna fachową informację przekazaną w precyzyjny, jasny i zrozumiały sposób, a koszty napraw uzależnione są od faktycznie wykonanej pracy, a nie płci Klienta czy stanu jego wiedzy na temat motoryzacji.

 

Zostając naszym stałym klientem masz pewność, że Twoje auto jest pod fachową i solidna opieką, a Ty będziesz mógł dłużej cieszyć się jego dobrym stanem, bez obawy niespodziewanej awarii w najmniej oczekiwanym momencie.

Naszą misją nie jest wyłącznie naprawa podzespołów w samochodach, lecz także przeciwdziałanie ich powstawaniu oraz zapoznawanie Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji pojazdu. Nasze podejście zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie poszczególnych podzespołów Twojego samochodu.

OFERTA

FIALOZOFIA

Oferta

Przetaczanie tarcz hamulcowych

Filozofia

Do podstawowego zakresu usług wykonywanych przez nasz serwis możemy zaliczyć:

W naszej serwisie posiadamy specjalistyczne urządzenie do przetaczania tarcz hamulcowych.

pojazdów osobowych i dostawczych pozwala uniknąć wymiany tarcz poprzez naprawę bezpośrednio na samochodzie bez konieczności ich demontażu. Dzięki temu po wykonaniu operacji przetoczenia znika problem krzywych tarcz i tzw. "efektu bicia tarcz" lub drgania kierownicy podczas hamowania.

K O N T A K T